Академічна мобільність

Відповідно до Закону України «Про вищу освіту», студенти мають право на академічну мобільність, зокрема міжнародну.

Академічна мобільність - це можливість учасників освітнього процесу (студентів, викладачів та ін.) навчатися, викладати, стажуватися проводити наукову діяльність в іншій установі вищої освіти чи науковій установі на території України або за її межами (ст.1 Закону України «Про вищу освіту»).

Як користуватися правом на академічну мобільність?

Ознайомитись із програмами академічної мобільності, в яких бере участь НН ІТС, з'ясувати умови, на яких можна взяти участь у такій програмі, які документи для цього потрібні  можна у Відділі академічної мобільності КПІ ім Ігоря Сікорського  

https://mobilnist.kpi.ua/

Дайджест актуальних подій та конкурсів від Відділу академічної мобільності

Вже більше 15 років на ІТС діє програма “Подвійний диплом”  за якою студенти ІТС мають можливість паралельно навчатися у ІТС і у Дрезденському технічному університеті (TU Dresden). По закінченню студенти отримують дипломи двох найпрестижніших ВУЗів Європи.

Також в КПІ ім. Ігоря Сікорського існує більше 60-ти проектів мобільності за програмою Еrasmus+, в яких студенти ІТС можуть брати участь. У 2020 році ІТС ініціював 3 нових проекти за програмою Еrasmus+ із університетами: Koblenz-Landau (Республіка Німеччина),  Berufsakademie Sachsen  (Республіка Німеччина), Karlstad University (Королівство Швеція).

https://itt-its.kpi.ua/mizhnarodni-proiekty/