Новини кафедри

Про проходження антикорупційного навчання в університеті

На виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції», а також рекомендацій Національного агентства з питань запобігання корупції, з метою формування нульової толерантності до проявів корупції та на виконання Розпорядження РП/342/2023 від 20.10.2023 «Про антикорупційне навчання»,

ПОВІДОМЛЯЮ:

1. Проходження курсів антикорупційного навчання працівниками підрозділу здійснюється на освітній платформі Національного агентства із запобігання корупції (за бажанням працівника).

2. Запропонований курс для проходження антикорупційного навчання у 2023 році «Основи антикорупції для всіх і кожного»: https://study.nazk.gov.ua/courses/course-v1:NAZK+prosvita001+17.07.2022/about

3. По закінченню курсу надається сертифікат про успішне проходження навчання.

4. Сертифікат проходження антикорупційного навчання є звітом про проходження інформальної освіти в обсязі 0,5 кредитів ЄКТС та враховується як підвищення кваліфікації.

5. Інформація про проходження інформального навчання подається до Відділу атестації науково-педагогічних працівників (Яблонський П.М.) у термін до 10 грудня 2023 року через систему «МЕГАПОЛІС» для подальшого обговорення на засіданні вченої ради університету результатів інформального навчання.

6. Сертифікат про проходження антикорупційного навчання потребує на розміщення на сайтах кафедр у розділах, що стосуються кожного окремого працівника (профіль викладача).

Уповноважена особа з питань запобігання та виявлення корупції - Яна ЦИМБАЛЕНКО